• Wpisów: 36
  • Średnio co: 48 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 21:55
  • Licznik odwiedzin: 2 819 / 1808 dni
 
foreverfriend
 
Trudno jest się ubrać tak, aby wszystkim się podobało. Każdy ma inny styl. Niektórzy wolą założyć dres, inni sukienki, a jeszcze inni wolą założyć zwykłą koszulkę i jeansy.
Ja uwielbiam ubierać się tak zwyczajnie jakaś bluza, jeansy lub legginsy i wyruszyć w drogę. Nie cierpię zakładać spódnic i jakiegokolwiek rodzaju sukienek. Staram się tego unikać, ale jak wiecie czasem wypadałoby założyć takie ciuchy.
Ale jak to wszystko do siebie dobrać ?
Tak to jest trudne pytanie. Najlepiej byłoby założyć na siebie wszystko i ładnie wyglądać, ale niestety nie wszystko wygląda cudnie ze sobą. Kobiety.. Trudna płeć. Niektóre bardzo upierdliwe, niektóre natomiast szalone i zrozumiałe.
Wyobraźmy sobie, że idziemy na uroczyste spotkanie gdzieś lub po prostu do kogoś na wesele.
A tak się często zdarza.
Co założymy na siebie, jak to dobierzemy ?
Weźmy sukienkę, ładny łańcuszek pasujący do kiecki ładne buty typu szpilki, koturny lub jakieś ciekawe baletki. Czy to wystarczy ?
Moim zdaniem przydałby się do tego jakiś ciekawy makijaż, ale gdy będzie w innym kolorze niż nasz strój to nie będzie tak pasował jak sobie wyobrażamy. Np fioletowy do zielonego ? Niee!! Owszem biały lub czarny, to się świetnie ze sobą komponuje, ale jeszcze w zależności ilu kolorowy makijaż i jakie położenie.


\\ macie do mnie jakieś prośby dotyczące wpisów? lub chcecie żebym wypowiedziała się na konkretny temat? napisz w komentarzu ! //

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego